Yamazaki Mazak na targach STOM 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższej edycji targów STOM w Kielcach, w dniach 26-28 marca. Targi STOM, organizowane w ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce", to ważny punkt naszego kalendarza wydarzeń. Podczas wystawy prezentowane są co roku najnowocześniejsze technologie, m.in.: laserowa obróbka produkcyjna, laserowa obróbka metali, automatyzacja i mechanizacja procesów produkcyjnych, wykonawstwo oraz regeneracje części maszyn i narzędzi, a także spawanie laserowe, hybrydowe, hartowanie laserowe, a także deponowanie laserowe.

Czekamy na Państwa w hali E, na stoisku E-05, usytuowanym przy wejściu do hali. odwiedzając nas, będziecie mieć Państwo okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami, maszynami i rozwiązaniami obróbki materiałów obecnie stosowanych w przemyśle. W tym roku zaprezentujemy trzy maszyny: pionowe centrum obróbkowe VTC-530C, centrum tokarskie HYPER QUADREX 100MSY oraz wycinarkę laserową OPTIPLEX 3015 DDL. Na stoisku Yamazaki Mazak będziecie też Państwo mogli zapoznać się bliżej z koncepcją iSMART Factory - czyli inteligentnej, autonomicznej fabryki, działającej zgodnie z założeniami Przemysłu 4.0. Mazak iSMART Factory ożywia ideę Przemysłu 4.0 w oparciu o technologię Smooth, umożliwiającej sterowanie wszystkimi aspektami działania zakładu, planowania produkcji, monitorowania i analizowania wydajności oraz udostępniania istotnych informacji w bezpiecznym środowisku.

VTC-530C

VTC-530C

Konstrukcja z ruchomą kolumną zapewnia niezrównaną wszechstronność zastosowań

  • Automatyczny zmieniacz narzędzi z pośrednim ramieniem zmiany narzędzia mieści 30 narzędzi o długości do 350 mm i masie do 8 kg.
  • Śruby toczne i rolkowe prowadnice liniowe z napędem bezpośrednim umożliwiają uzyskanie szybkości posuwu osi sięgającej 42 m/min.
  • Wrzeciono o prędkości obrotowej 12 000 obr./min z napędem o mocy 18,5 kW skraca cykle obróbki w różnych zastosowaniach — od skrawania materiałów trudnoobrabialnych po obróbkę aluminium narzędziami o małej średnicy.
  • Przegroda środkowa (opcjonalna) umożliwia ustawianie/załadunek/rozładunek po jednej stronie stołu i jednoczesną obróbkę po drugiej

 

HQR-100MSY

HQR-100MSY

2-głowicowe centra tokarskie CNC nowej generacji, odpowiednie dla szerokiej gamy aplikacji – od obróbki uchwytowej po obróbkę z pręta

  • Łatwe tworzenie programów obróbkowych wykorzystujących oba wrzecione i głowice 
  • Możliwość obróbki bezobsługowej przy pomocy podajnika pręta oraz systemu odbioru części lub robota

OPTIPLEX 3015 DDL

OPTIPLEX 3015 DDL

Laser o rezonatorze typu Direct Diode łączy wysoką wydajność wraz z technologią wysokojakościowego cięcia krawędzi

  • Wzrost produktywności o 15% na każdym gatunku blach dzięki zastosowaniu rezonatora Direct Diode 
  • Bardzo sztywna konstrukcja ramy w połaczeniu z wysokimi przyspieszeniami pozwala realizować bardzo szybkie cięcie
  • Stabilne cięcie materiałów odbijających światło, takich jak miedź, mosiądz i aluminium

Line 1
Do zobaczenia w Kielcach!