Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Industry Europe, które odbędą się w Poznaniu, od 31.05 do 3.06.

Targi odbędą się po przerwie spowodowanej przez pandemię i będzie to edycja wyjątkowa - również z powodu warunków biznesowych w których obecnie działamy.
 
Zaprezentujemy szeroką ofertę maszyn wraz z automatyzacją oraz oprogramowaniem wspierającym produkcję i umożliwiającym zdalne wsparcie dla użytkowników maszyn MAZAK, opartym o w pełni bezpieczne rozwiązania chmurowe.
 
W tym roku na naszym stoisku w pawilonie 3a zaprezentujemy obrabiarki oraz wycinarkę laserową 2D. Przedstawimy maszynę wielozadaniową INTEGREX wyposażoną w najnowszy układ sterowania Smooth Ai współpracującym z oprogramowaniem iConnect. Przedstawimy również tokarkę serii QTE obsługiwaną przez cobota oraz maszynę VARIAXIS C-600 o nowej konstrukcji, przystosowanej do automatyzacji załadunku i wyładunku części przez roboty i manipulatory. Zaprezentujemy również wycinarkę OPTIPLEX umożliwiającą szybkie, ekonomiczne i ekologiczne wycinanie różnych materiałów o grubościach do 25 mm.
 
Nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania dotyczące maszyn MAZAK i technologii opracowanych przez naszą firmę. 

Spotkajmy się w Poznaniu

OPTIPLEX 3015 FIBER III QTE-200 SG z Ez LOADER 10 VC-PRIMOS 400 L
 
VARIAXIS C-600 INTEGREX i-250H ST