Poznaj nowe modele tokarek MAZAK!

Seria QTP (QUICK TURN PRIMOS) to maszyny oferujące solidność i niezawodność w niezwykle konkurencyjnej cenie. Przeznaczone do obróbki małych części z maksymalną wydajnością.

Seria QT-COMPACT (QUICK TURN COMPACT) to całkowicie nowa seria maszyn występująca w dwóch wielkościach, każda z nich dostępna z napędzanymi narzędziami, drugim wrzecionem, a także osią Y.

Centra tokarskie QT (QUICK TURN) to najbardziej zaawansowana seria tokarek MAZAK, która występuje w wielu konfiguracjach dopasowanych do konkretnych zastosowań, włącznie z pełną automatyzacją
umożliwiającą pracę bez operatora w celu osiągnięcia maksymalnego zwrotu inwestycji w zakup obrabiarki.

Smooth Technologia

Dostępne z systemem programowania Mazatrol SmoothC or G CNC. Maszyna wyposażona w tę technologię zapewnia ulepszony interfejs operatora, krótszy czas obróbki i dalszą integrację układu sterowania z ogólnym systemem zarządzania fabryki. Wynik tej operacji jest przełomem w sterowaniu CNC, który wykorzystuje intuicyjny sposób obsługi w podobny sposób jak smartfony i tablety.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz, aby nasz przedstawiciel skontaktował się z tobą, napisz do nas kontakt@mazak.com.pl