Poznaj nowe serie pionowych centrów obróbkowych MAZAK!

Seria VCP (VERTICAL CENTER PRIMOS) to szybkie i kompaktowe centra pionowe przeznaczone do obróbki części o małych gabarytach w trzech lub czterech osiach, również z wykorzystaniem zmieniacza palet zwiększającego produktywność.

Seria VTC (VERTICAL TRAVELLING COLUMN) cechuje się wyjątkową sztywnością i dynamiką z powodu nieruchomego stołu i ruchomej kolumny. Dostępne wrzeciona do 18 000 obr/min, również z chwytem HSK. Występują w konfiguracji z jedną lub dwiema przestrzeniami obróbczymi rozdzielonymi ruchomą przegrodą, a najnowsze sterowanie SmoothX umożliwia obróbkę w pięciu osiach w bardzo konkurencyjnej cenie.

Seria VCN (Vertical Center Nexus) to centra średniej wielkości, ze stołem krzyżowym i wrzecionem 12 000 obr/min w standardzie. Występują w konfiguracji trzy, cztero- lub pięcioosiowej, zawsze wyposażone w układ sterowania serii Smooth.

Technologia Smooth

Dostępne z systemem programowania Mazatrol SmoothC lub G. CNC. Maszyna wyposażona w tę technologię zapewnia ulepszony interfejs operatora, krótszy czas obróbki i dalszą integrację układu sterowania z ogólnym systemem zarządzania fabryki. Wynikiem tej operacji jest przełomem w sterowaniu CNC, który wykorzystuje intuicyjny sposób obsługi w podobny sposób jak smartfony i tablety.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz, aby nasz przedstawiciel skontaktował się z tobą, napisz do nas kontakt@mazak.com.pl