Mazak Equipment Finance


Finansowanie fabryczne

W ramach finansowania fabrycznego proponujemy warianty finansowania odpowiadające różnym potrzebom przedsiębiorców zainteresowanych inwestycją w maszynę i rozwój działalności.

Pożyczka

Przypomina kredyt, głównie stosowana jest jako finansowanie inwestycji z wykorzystaniem dotacji pozyskanych ze środków Unii Europejskiej. Klientom zainteresowanym tym produktem proponujemy finansowanie nawet do 100% wartości inwestycji.

Zakup na raty

To rozwiązanie dla klientów dysponujących częścią własnych środków i unikających wiązania się z instytucją finansującą w dłuższym okresie. Proponujemy sfinansowanie zakupu w  ratach na dowolny okres od 6 do 24 miesięcy.

Leasing

W czasie trwania leasingu właścicielem maszyny pozostaje firma finansująca, a przedsiębiorca z niej korzysta. Możemy stosować różne jego formy – leasing operacyjny, leasing finansowy lub leasing pozabilansowy – nie wykazywany w bilansie klienta, co ma znaczenie w przypadku pilnych potrzeb inwestycyjnych, nie przewidzianych wcześniej w planach. Leasing operacyjny daje możliwość obniżenia kwoty podlegającej opodatkowaniu (wszystkie opłaty leasingowe są wliczane do kosztów uzyskania przychodu). Po zakończeniu leasingu przedsiębiorca ma prawo do zakupu przedmiotu leasingu za ustaloną wcześniej wartość końcową. Leasing to produkt bardzo elastyczny – można dopasować do potrzeb wysokość rat i czas trwania leasingu, a spłaty rat powiązać z wpływami klienta. Proponujemy okres finansowania od kilku miesięcy do 10 lat.

Czego można od nas oczekiwać

- kalkulacji warunków finansowych w wielu wariantach
- fachowego doradztwa, by zakup maszyny był jak najbardziej efektywny.
 
Kontakt:
Przedstawiciel Mazak Equipment Finance Anna Halicka
email Anna.halicka@sgef.pl
tel. +48 602 184 362
 
Propozycje warunków finansowych są zgodne z wymaganiami prawno-podatkowymi .
Ostateczna oferta wymaga zgody kredytowej i jest przedstawiana po dostarczeniu wymaganych informacji.