Automatyzacja

Mazak jest największym producentem elastycznych systemów produkcyjnych, z ponad 27-letnią historią produkcji.

SYSTEM PALLETECH został zaprojektowany z elastycznością, wymaganą dla coraz krótszych cykli życia produktu, minimalnych zapasów produkcji w toku, produkcji just-in-time i innych wymogów współczesnego środowiska produkcyjnego.

PALLETECH Manufacturing Cell.    

Oferujemy PALLETECH MANUFACTURING CELL (1-poziomowy) oraz PALLETECH HIGH RISE SYSTEM (2- i 3-poziomowy), zgodnie z wielkością twoje produkcji i budżetem inwestycji.

Co więcej, SYSTEM PALLETECH jest zaprojektowany dla dogodnej rozbudowy systemu po jego początkowej instalacji, umożliwiając łatwą reakcję na wzrastające wymagania produkcyjne w przyszłości.   

e-BOT cell.    

e-BOT CELL 720 został zaprojektowany dla wykonywania do 720 godzin pracy bezobsługowej w miesiącu, przy obróbce szerokiej gamy zróżnicowanych detali. Nawet przy zmiennej długości serii wymagania dla siły roboczej są minimalne.

Systemy Z Robotem Portalowym

System z robotem portalowym jest niezwykle efektywny dla bezobsługowej pracy z automatycznym załadunkiem półfabrykatów i rozładunkiem gotowych detali w długich okresach czasu.

Zautomatyzowany System Robo Smart Cell

Zrobotyzowane gniazdo Mazak ROBO SMART CELL (RSC-2) podwyższa produktywność i elastyczność Twojej inwestycji w obrabiarki    

ROBO SMART CELL (RSC-2) QUICK TURN SMART 200M    

Laserowy FMS    

Extensible Manufacturing Cell    

Elastyczne Gniazdo Produkcyjne - łatwa rozbudowa poprzez dodawanie regałów materiałowych, kolejnych obrabiarek laserowych i regałów na gotowe detale, odpowiednio do wzrostu potrzeb produkcyjnych.  

SUPER TURBO-X 510 Mk lll G + Elastyczne Gniazdo Produkcyjne    

Compact Manufacturing Cell    

Kompaktowe Gniazdo Produkcyjne - 10 palet z materiałem oraz gotowe obrobione arkusze mogą być przechowywane na półkach regału. Ilość mikrozłączy może być zminimalizowana, ponieważ obrobiony arkusz jest rozładowywany na regał wraz z paletą

Pokazane z maszyną OPTIPLEX 3015 ll