Mazak Summer Open House

Zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty Mazak, organizowany wspólnie z firmami Metal Team i Proaxis dnia 02.09.2016 (piątek) w Centrum Technologicznym Yamazaki Mazak w Katowicach, w godzinach od 12 do (co najmniej) 18.

To już kolejny raz, kiedy nasi Klienci i Partnerzy będą mogli z bliska poznać możliwości marki Mazak, tym razem w mniej formalnej atmosferze. Do dyspozycji gości oddamy nie tylko naszą halę wystawienniczą z pracującymi, w pełni wyposażonymi maszynami, ale i wszystkich specjalistów Mazak w nowym, poszerzonym zespole. Chcemy zapoznać Państwa z nową organizacją oddziału, koncepcją iSMART Factory oraz przedstawić nowe serie obrabiarek Mazak, ale również zaprosić na wspólne śląskie biesiadowanie i grillowanie, podczas którego przewidujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Tym razem krawaty zostawiamy w szafie, zabieramy natomiast dobry humor. O resztę zadbamy na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy

„Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu, podczas którego przedstawimy nową organizację oddziału i strategię działań na lata 2016 i 2017. Będzie ona oparta o wprowadzenie nowych typów maszyn i rozwiązań takich jak iSmart Factory. Podczas jednego dnia będą mogli Państwo w przyjemnej atmosferze porozmawiać z naszymi inżynierami o tym czego oczekujecie od światowego lidera wśród producentów maszyn skrawających i laserowych.”

dr inż. Łukasz Ślązak
P.O. Dyrektor Oddziału Yamazaki Mazak Central Europe Sp. z o.o.

 

„Z przyjemnością informuję, iż w sierpniu tego roku dołączyłem do polskiego oddziału MAZAK z misją dalszego rozwoju dywizji wycinarek laserowych. W trakcie Mazak  Summer Open House zaprezentujemy Państwu najnowszą generacją maszyny typu OPTIPLEX 3015 FIBER II z automatycznym załadunkiem blach, kompatybilną z systemem iSmart Factory. Wraz z naszymi technologami pozostanę do Państwa dyspozycji celem odpowiedzi na pytania i zaoferowania rozwiązań gwarantujących efektywność produkcyjną i gotowość na dynamikę potrzeb rynkowych."

Radosław Chojnacki
Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży Laserów

7 maszyn w akcji

W hali wystawienniczej naszego Centrum Technologicznego będą Państwo mogli zobaczyć  7 maszyn w akcji, w tym zrobotyzowana komórkę składająca się z maszyny Mazak Variaxis i-500 i robota Kuka, wycinarkę laserową Optiplex 3015 F2 z automatyzowanym systemem załadowczym oraz  nowe modele centr tokarskich serii QT-Compact.

„Elementem koncepcji  iSMART Factory jest umiejętność wykorzystywania oprogramowania, które pozwala na wizualizację wyników produkcji poszczególnych komórek, wydziałów oraz całego zakładu w porównaniu do wyników historycznych lub docelowych. służy do między innymi tego protokół MTConnect. Jest to protokół typu open-source za pomocą którego w łatwy sposób można połączyć maszyny różnych dostawców i przechwytywać oraz udostępniać dane we wspólnym formacie”.

Michał Wysocki
Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży i Technologii Obrabiarek

 

Partnerzy: