Mazak Academy online!

Nowe umiejętności możesz teraz zdobyć bez wychodzenia z domu — weź udział w naszym nieodpłatnym szkoleniu online i przekonaj się, jakie to proste. 

Webinar dedykowany jest oprogramowaniu Smooth MONITOR AX służącemu do monitorowania pracy obrabiarek i optymalizacji procesu produkcji. 

SMOOTH Monitor otwiera kanały wymiany informacji, zapewniając dostęp — za pośrednictwem sieci LAN — do wyników operacyjnych każdej maszyny wszystkim osobom, które tych danych potrzebują. Oprogramowanie graficznie prezentuje stan każdej maszyny i oferuje przeglądową wizualizację stanu całego zakładu. Panele kontrolne mogą być wyświetlane na hali lub monitorowane za pośrednictwem smartfonów lub innych urządzeń mobilnych, a kluczowe informacje, takie jak obciążenie wrzeciona, są zawsze dostępne do analizy.

Co szczególnie istotne, SMOOTH Monitor umożliwia zarządzanie z poziomu tabletu także maszynami innych producentów. Oprogramowanie korzysta z MTConnect — otwartego, wolnego od tantiem protokołu komunikacji w przemyśle produkcyjnym, który pozwala łączyć różne maszyny i systemy automatyki w zakładzie, a tym samym integrować sprzęt różnych producentów z systemami CNC, takimi jak SMOOTH Technology. Usprawnia komunikację między różnymi urządzeniami produkcyjnymi i komponentami oprogramowania pochodzącymi od różnych dostawców. Umożliwia zatem wdrożenie zasad Przemysłu 4.0 z korzyścią dla wydajności.

W trakcie webinaru zaprezentujemy poszczególne moduły systemu na przykładzie analizy wybranego gniazda obróbczego. Połączymy się również z jedną z naszych fabryk, aby zaprezentować możliwości zdalnego nadzoru nad produkcją w czasie rzeczywistym.

Rejestracja na wydarzenie drogą e-mailową — prosimy o wiadomość na adres marketing@mazak.com.pl z podaniem imienia i nawziska, nazwy i adresu firmy oraz telefonu kontaktowego. Link do sesji zarejestrowani uczestnicy otrzymają na dzień przed planowanym spotkaniem.