Bądź inżynierem swojego sukcesu!

Myślisz o rozwoju i pogłębianiu swoich inżynierskich kwalifikacji?
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ludzi z inżynierską pasją.

Inżynier Serwisu

Wymagania:

  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów złożeniowych, elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • techniczne zdolności manualne
  • umiejętność przeprowadzania konserwacji i diagnostyki układów elektrycznych
  • znajomość architektury CNC i PLC będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • dobry kontakt z klientem i bezkonfliktowość, umiejetnosci analityczne, samodzielność oraz dobra organizacja pracy, sumienność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie lidera branży
  • stałe  wynagrodzenie proporcjonalne do efektów pracy i zaangażowania
  • dodatkowe świadczenia: medyczne, rekreacyjne
  • mozliwość dokształcania językowego
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego - specjalizacja zawodowa

Zatrudnienie niezwłocznie po pozytywnej weryfikacji rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mazak.com.pl, w tytule wiadomości proszę podać stanowisko: Inżynier Serwisu.

Firma Mazak zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Stażysta w Dziale Serwisu

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych/hydraulicznych
  • obsługa komputera i pakietów biurowych

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne dla użytkowników maszyn
  • ofertowanie i zamawianie części zamiennych
  • organizacja dystrybucji wyposażenia diagnostycznego
  • administracja magazynem części zamiennych

Dodatkowe informacje:

  • Staż trwa 1 rok.
  • Prace w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie lidera branży
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale usług serwisowych od strony administracyjnej, jak również dla zainteresowanych pracą inżyniera terenowego
  • Ugruntowanie wiedzy zdobytej podczas studiów
  • Poznanie od środka budowy nowoczesnych maszyn numerycznych
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po zakończeniu stażu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mazak.com.pl, w tytule wiadomości proszę podać stanowisko: Stażysta w Dziale Serwisu