Mazak Newsroom

grudzień 2022

Nowe pionowe centrum obróbkowe Mazak VCE-600 o ponadprzeciętnej produktywności

Zaprojektowane i produkowane w Wielkiej Brytanii, nowe 3-osiowe pionowe centrum obróbkowe VCE-600 oferuje znakomite parametry techniczne w atrakcyjnej cenie. To imponujące centrum obróbkowe nowej generacji stanowi atrakcyjną propozycję dla szerokiego grona wytwórców, od warsztatów produkcyjnych i drobnych podwykonawców, po producentów OEM.

Czytaj więcej

lipiec 2022

KES Machine Polska zostaje oficjalnym Partnerem Mazak

Mamy wspaniałą wiadomość! Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma KES Machine Polska została naszym Partnerem i będzie wspierać klientów Mazak z regionów: Pomorza, Kujaw i Mazur. Dzięki naszej współpracy zwiększymy naszą reprezentację techniczną oraz dostępność usług na tych obszarach. KES Machine LLC jest wieloletnim zaufanym Partnerem Mazak Corporation w USA, dlatego z dumą ogłaszamy nasze partnerstwo również w Polsce.

Czytaj więcej

luty 2022

Ważne zmiany w sposobie obsługi klientów i partnerów

Szanowni Państwo, W związku z szybkim rozwojem rynku, zwiększającymi się potrzebami w zakresie wsparcia technicznego oraz planami rozwojowymi Yamazaki Mazak, informuję że nastąpiła zmiana sposobu obsługi naszych klientów i partnerów na terenie Polski. Od dnia 11.02.2022 Yamazaki Mazak Central Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce jest wyłącznym przedstawicielem firmy Yamazaki Mazak w zakresie sprzedaży i obsługi obrabiarek skrawających oraz wycinarek laserowych MAZAK. Poniżej szczegóły dotyczące kontaktów w poszczególnych kwestiach:

Czytaj więcej